Mobil

Hayat normale dönüyor, peki ya fiyatlar? Teknolojoku-Yorum #14

Teknolojioku-Yorum’un bu bölümünde normalleşme süreci ve teknolojideki gelişmeleri değerlendirdik.


Uzun bir süredir devam eden kısıtlamalar 1 Haziran itibariyle sona erdi. Kısıtlamaların sona ermesiyle birlikte insanlar adeta teknoloji mağazalarına hücum ettiler. Bazı teknoloji mağazalarının önünde uzun kuyruklar oluşurken insanlar içeri girebilmek için saatlerce beklemek zorunda kaldılar.

Görünen o ki son dönemde teknoloji ürünlerine yapılan zamlar şimdilik kendisini pek hissettirmiş değil. Zira herhangi bir teknoloji kolunda satışların düşmesi gibi bir durum söz konusu değil. Oyun odaklı PC’lerin fiyatı arttı diyoruz ama stok bulunamıyor, konsollar deseniz aynı şekilde.

Dolayısıyla insanlar teknoloji için para harcamaktan çekinmiyorlar denilebilir. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Teknolojioku-Yorum isimli programımızın 14. bölümüyle başbaşa bırakalım.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Teknolojioku olarak her hafta Cuma günü saat 20:00’da takipçilerimizle buluşuyoruz. YouTube üzerinden yaptığımız canlı yayında takipçilerimize hediyeler dağıtıyoruz.

Eğer size teknoloji hakkında kafanıza takılanları sormak ve ekibimizden hediyeler kazanmak istiyorsanız yayınlarımız takip edebilirsiniz.

Ayrıca oyun tutkunları için de her Çarşamba farklı bir oyunu deneyimlediğimiz Oyun Canavarı isimli programımıza da mutlaka göz atmayı unutmayın. Oyun Canavarı’nda her hafta farklı bir oyunla birlikte izleyicilerimizin karşısına çıkıyoruz.

Siz de teknoloji ile ilgili en yeni videoları YouTube kanalımız üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.