Mobil

Hayat-üs Sahabe uygulaması güncellendi!

Artık tüm sahabelerin hayatına internetsiz erişebileceksiniz!

Hayat-üs Sahabe uygulaması güncellendi!

Sizlere daha önce tanıtımını yaptığımız Hayat-üs Sahabe uygulaması geçtiğimiz saatlerde yepyeni bir güncellemeye Google Play Store'un dijital raflarındaki yerini aldı. Yine sizlerden gelen yoğun istek üzerine uygulamanın offline yani internetsiz versiyonuna geçildi. Yeni güncellemeyle birlikte uygulamamızı Android'lerde offline internetsiz bir şekilde kullanabileceksiniz.

Peygamber Efendimiz ile, arkadaşları sahabe efendilerimiz hakkında bir çok bilgiye anında ulaşabileceğiniz bir uygulama sunuluyor. Uygulamayı diğerlerinden ayıran özelliklerden bir tanesi neredeyse her sahabeye ulaşabiliyor olmanız. Geniş veri tabanı ile faydalı bilgilere mobil cihazınızdan anında ulaşabiliyorsunuz.

1356088607_unnamed.jpg 1356088573_fg.jpg

Hz. Muhammed (s.a.v), Aşere-i Mübeşşere, Sahabe – i Kiram ve Hanım sahabelere ulaşabileceğiniz uygulamada farklı detaylara ulaşacak ve daha önce duymadığınız bilgiler edinebileceksiniz. Uygulama internet bağlantısı kullanarak çalışmaktadır. Bu sayede yanlış olması halinde bilgiler anında düzeltilebilmektedir.

1356088588_fjg.jpg

Dini konularda yanlışlıklar bildiğiniz gibi hassas bir nokta olarak geliyor. Bunların yanı sıra uygulamanın geliştirilmiş versiyonunda bilgiler oturduğunda internet bağlantısı gerektirmeden ulaşım sağlanabilecektir. Uygulamamız geliştirilmeye devam edecek. Yepyeni özellikler ve fikirlerle bu alanda kullanıcılarımıza sunmayı düşünüyoruz.

Uygulamanın Android versiyonuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Google Play Store - Hayat-üs Sahabe

Uygulamanın iPhone ve iPad versiyonuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

App Store - Hayat-üs Sahabe 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.