Hayatınızı kolaylaştıracak 10 aplikasyon! - Page 1

Telefonlar eskiden salt olarak mesajlaşma veya arama için kullanılırdı. Ancak akıllı telefon çağının başlamasıyla beraber bu, yerini daha farklı kullanımlara bıraktı. Evet tabii ki temel olarak yine akıllı telefonlarımızı mesajlaşmak ve telefonla konuşmak için kullanıyoruz ancak bu cihazların hayatımızı farklı alanlarda da kolaylaştırdığı bir gerçek. Akıllı telefonlar, hayatımızı kolaylaştırıyor kolaylaştırmasına ancak bunu yapabilmeleri için bazı aplikasyonlara da ihtiyaç duyabiliyor. Bu aplikasyonları indirerek telefonlarınızı çok daha kullanışlı hale getirebilir ve yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. İşte hayatınızı kolaylaştıracak 10 aplikasyon!

Hayatınızı kolaylaştıracak 10 aplikasyon! - Page 2

Mint


Tüm finansal sistemlerinizi yönetebileceğiniz uygulama, gelir gider yönetimini imkanı da sunuyor.

Hayatınızı kolaylaştıracak 10 aplikasyon! - Page 3

Epicurious


Bir yemek tarif uygulaması olan Epicurious, bunun yanı sıra evde olan malzemelere göre size günlük yemek tavsiyeleri de veriyor.

Hayatınızı kolaylaştıracak 10 aplikasyon! - Page 4

Evernote


Yoğun iş temposuna sahip kişiler tarafından etkin olarak kullanılan Evernote, kullanıcıların yazdığı notları bulutta saklayarak akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan bu notlara erişim sağlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.