Mobil

Haziran ayında güncelleme alacak Samsung telefonlar

Ürünleriyle ile ilgili güncellemeleri düzenli olarak duyuran Samsung, Haziran ayında yeni işletim sistemine geçecek telefon ve tablet modellerini açıkladı.

Haziran ayında güncelleme alacak Samsung telefonlar

Telefon güncellemelerini standart hale getiren ve kullanıcılara 'acaba benim telefonum güncelleme alacak mı' sorsunu sordurtmayan Samsung, Haziran ayında hangi modellerine güncelleme vereceğini duyurdu. Firmanın www.guncelmiyiz.com adresinde yaptığı açıklamada Haziran ayında hangi telefon ve tablet modellerine güncelleme alacağı listelendi.

Haziran ayında güncelleme alacak Samsung telefonlar


Açıklanan bilgilere göre aşağıdaki Samsung marka telefon ve tabletler Haziran ayı içinde güncelleme alacaklar:

  • Galaxy Tab S4
  • Galaxy M10
  • Galaxy M20
  • Galaxy J20 Pro
  • Galaxy J7 Core
  • Galaxy A8+ 2018

Modellerin detaylarına bakacak olursak tüm bu Samsung modellerinin Android 9.0 Pie işletim sistemine geçeceği belirtiliyor. Yani bu telefon ya da tablet modellerinden birine sahipseniz telefonunuz yeni işletim sistemine güncellenecek.

Bu Samsung cihazlarının tam olarak ne zaman bu güncellemeye alacağı bilinmiyor. Ancak güncellemelerin Haziran ayı içinde geleceğini söyleyebiliriz. Siz yine de telefonunuzun Ayarlar bölümünde bulunan Yazılım Güncellemesi sekmesini ara sıra kontrol etmeyi unutmayın.

Yorumlar
🇹🇷 G@kko 🇹🇷
Bi defaya mahsus güncellenir dahada guncellenmez aha da deyim görürsüz
Cevapla
diyanet
istersen ömür boyu güncellesin sende bir daha telefon alma
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.