Galaxy Note 4

Samsung'un en son "phablet"i olan Galaxy Note 4, 5,7 inç'lik 1440x2560 piksel çözünürlüklü geniş bir ekrana sahip. 16 megapiksel arka ve 3,7 megapiksel ön kameraları da oldukça iyi. Note 4'ü Note yapan özelliği ise tabi ki çizmeye, el yazınızı tanımaya, metinler ve resimler üzerinde notlar almanıza izin veren kalemi.

Fiyatı: 2.300 TL

HTC One M8 ve HTC One M8 Mini

M8, tamamen metalden oluşan gövdesiyle çok çekici bir telefon. Arka tarafında çift kamera bulunan telefon, fotoğrafları çektikten sonra odak noktasını değiştirmenize izin veriyor. HTC'nin Sense arayüzü ise Facebook, Twitter gibi sosyal ağlardan güncellemeleri kolay erişim için giriş ekranınıza taşıyor.

Fiyatı (HTC One M8): 1.900 TL

Fiyatı (HTC One M8 Mini): 1.400 TL

LG G3

Geniş bir ekran, çok hızlı bir işlemciyle gelen LG G3, stok Android'e yakın sade arayüzüyle iyi bir seçenek. Telefonun kamerasının da iyi olduğunu belirtmek gerekiyor.

Fiyatı: 1.400 TL

Sony Xperia Z3

Sony, telefonlarının pilinin sadece bir gün değil, iki gün dayandığı iddiasında bulunuyor. İşin ilginç yanı bu iddia, doğru gibi görünüyor. Xperia'ların bir başka eşsiz özelliği, su ve toz geçirmez olmaları. Yani başkaları telefonunun üzerine su damlası gelmesin diye çaba gösterirken siz, onunla suya dalıp müthiş fotoğraflar çekebilirsiniz. Xperia Z3, 20,7 megapiksellik kamerasıyla 4K kayıt yapabiliyor. Bu kayıtları tam kalitede izleyebilmek için PC gibi farklı bir cihaz kullanmanız gerekli.

Fiyatı: 2.000 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.