Mobil

Hem parmak izi tarayıcıya sahip hemde 99 dolar!

UMİ firması, 99 dolardan satışa sunulacak parmak izi okuyucu sistemine sahip UMİ Fair modelini duyurdu.

Hem parmak izi tarayıcıya sahip hemde 99 dolar!

UMi yeni düşük maliyetli fiyata sahip yeni UMİ Fair akıllı telefon modelini duyurdu. Şirketin yeni modelinin özellik ve fiyatıyla Xiaomi Redmi'yi dize getireceği söyleniyor.

Şirket resmi Facebook sayfasından yaptığı duyuruda UMİ Fair'in tüm bileşenlerinin toplam maliyeti nin 96,3 dolar olduğunu açıkladı. Ayrıca akıllı telefon sadece 99 dolardan satışa sunulacak. Şirketin, özellikle gelişmekte olan pazarlarda markasına azami dikkat çekmek amacıyla tanıttığı telefon ayrıca, popüler akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin Redmi modelinin "katili" olarak nitelendirdi.

1442093185_img20150913001938.jpg

Giriş seviyesindeki UMi Fair'in özellikleri arasında 5-inç HD ekran, 1GB RAM8GB depolama, Mediatek MT6735 çipset, 2 megapiksel ön kamera, 8 megapiksel arka kamera(Sony sensör), 2250Ah batarya, parmak izi tarayıcı ve CNC alaşımlı kasa yer alıyor.

CNC alaşımlı kasa ve parmak izi tarayıcı, giriş seviyesi bir telefon için gerçekten fazla diyebileceiğimiz özellikler. Birde cihazın 100 dolardan satışa sunulacağını düşündüğümüzde bir çok kullanıcının bu telefona gönlü kayabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.