Mobil

Hem ucuz hem iyi telefon üretiyor

Android telefonlara giden ucuz biletiniz olacak

Hem ucuz hem iyi telefon üretiyor

Kore'nin en iyi firması hiç şüphe yok ki Samsung. Onu LG takip ediyor. Peki 3.yü merak ediyor musunuz? Ülkenin en büyük 3. teknoloji firması Pantech. Pantech her ne kadar Amerika'da adı bilinen bir marka olmasa da Kore'nin en iyileri arasında bulunuyor.

En iyi Android üreticilerinden biri olarak görülen Pantech hem iyi hem de ucuz telefonlar üretiyor. Amerika'da ya da diğer ülkelerde yaygın üretilmeyen Pantech Kore'deki başarısı sayesinde, diğer firmalar gibi düşüşe geçmiyor.

1359362252_vegar3.jpg

Pantech'in en büyük sırlarından biri Verizon ve AT&T ile yayınladığı telefonlarını 100$'dan fazla kontratlarda yayınlamaması oluyor. Diğer bir sır ise tahmin edeceğiniz gibi reklam yapmamasından geliyor ki bu fiyatların düşmesinde büyük etki yapıyor.

2013 yılı için Pantech Avrupa ve Çin'de yayılmayı düşünüyor. Bu politika da başarıya ulaşırsa önümüzdeki günlerde Pantech markasını daha çok duyacağız. Pantech akıllı telefonlara giden ucuz biletiniz olacak.

Yorumlar
kutulaşan köşeleşen modeller artık baydı biraz yaratıcı olun iphone gibi metal kasa nokia gibi bombeleşen cam yüzeyi biraz değişik yapında alalım.
Cevapla
Misafir
Hem ucuz hemde iyi dünyanın neresinde görülmüş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.