Mobil

Hergün bir iPhone uygulaması bedava!

AppStore'da diğer ülkerlerde yapılan bu uygulama artık Türkiye'de!

Hergün bir iPhone uygulaması bedava!

Apple'ın uygulama mağazası AppStore, mobil platformdaki en başarılı uygulama mağazası. Fakat bu mağazadaki uygulamaların çoğunluğunu ücretli uygulamaların ouşturması kullanıcıları ücretsiz olan Android'e yönlendiriyor. AppStore'da yapılan bir uygulama ülkemizde de yayınlanmaya başlandı.

Bu uygulama daha önce İtalya, Almanya, İspanya, Kanada, Avustralya, Brezilya ve Japonya gibi ülkelerde yayınlanmış ve oldukça popüler olmuştu.  iPhone ya da iPad kullanıcıları için Günün Uygulaması adındaki uygulama her gün sadece 24 saatliğine bir uygulamayı ücretsiz olarak indirme imkanı sağlıyordu.

Hergün bir iPhone uygulaması bedava! - Resim : 1

"Günün Uygulaması" ekibi her gün doğrudan bir uygulama geliştiricisiyle görüşüp uygulamalarının 24 saatliğine ücretsiz olması için izin alıyor. Böylece bu uygulama yasal olarak kullanıcılara sunulmuş oluyor. Bu şekilde 24 saatliğine izin aldıkları uygulamayı ücretsiz olarak yayınlayabiliyorlar.

1350905324_mzl.zpjauacz.320x480-75.jpg

Sizde bu uygulamadan faydalanmak istiyorsanız buradan gidebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.