Mobil

Heyecan yaratan video! iOS 14 canlı canlı görüntülendi!

Apple’ın iPhone 12 modelleri ile beraber servis edeceği iOS 14, bir kişi tarafından kullanılırken görüntülendi! Videonun gerçekliği ise soru işareti.

Heyecan yaratan video! iOS 14 canlı canlı görüntülendi!

Apple Eylül ayında iPhone 12 ailesini tanıtmayı planlarken, herkesin merakla beklediği iOS güncellemesini de bu tanıtım ile birlikte dağıtmayı planlıyor. Merakla beklenen iOS 14 özellikleri tam olarak belli olmasa da, kullanıcılar için birçok yeniliğin kapısını aralıyor. Bir an önce yeni güncellemeyi alarak yeniliklerden faydalanmayı uman iPhone kullanıcıları ise Eylül ayını adeta iple çekiyor. Yeni arayüzün WWDC 2020 etkinliğinde tanıtılmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Heyecan yaratan video! iOS 14 canlı canlı görüntülendi!

Çin’de popüler olarak kullanılan sosyal medya platformu Weibo’da paylaşılan bir video, heyecan yaratmayı başardı. Görüntülerde iPhone 11 olduğu düşünülen telefonun sahibi, iOS 14 özelliklerini açığa vuruyor. Her ne kadar bu video belli bir grup tarafından heyecan ile paylaşılsa da görüntülerin sahte olabileceği üzerinde duruluyor. Bunun yanı sıra Çin gibi büyük bir pazarda daha başka yolların da denenebileceği ve böylelikle sahte bir iOS 14 yaratılabileceği de düşünülüyor.

Konu ile ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yapmayarak sessizliğini koruyan Apple tarafında endişe bulunmazken, bazı iddialar iOS 14 arayüz güncellemesinin erkenden edinildiğini dillendiriyor. Ancak yine de bu paylaşımın yalancı bir iPhone ve sahte bir arayüz ile gerçekleştirilmiş olma ihtimali daha ağır basıyor. Zira Çin çok büyük bir ülke ve akıllı telefonların sahtesinin üretildiği büyük bir merkez.

Yorumlar
Burak
Bu mu "canlı canlı" ? İnsanları kandırmayın ve umutlandırmayın. Tweak veya konsept bir video. Son 3-4 aydır bu video heryer de zaten.
Cevapla
Ali Kemal
Yaw me saçma haber yapıyorsunuz devedeki kıl tanesini deve kervanıymış gibi lanse ediyorsunuz! Video gerçek olsa ne olur yahu sanki lanet şirket hologram özellikli cep telefonu çıkarmış! Heyacan yaratmış mış pehhhh
Cevapla
Everest TEPESI
Söylentilere göre 6.7 inç olan pro max tel iphone 18.000 lita civarinolacakmis yani 12 +++ note 10 plus iphone +++ dan daha iyidir.Bu FIYAT ile yurdumuzda 100 kişi zenginler belki alırlar bulunmaz hint kumaşı degil.
Cevapla
SANANE AMK
Kısaca ???
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.