Hiçbir işe yaramayan en saçma 5 android uygulaması - Page 1

1. Çıplak Gösteren Kamera (Full+Full Çalışıyor)
İşte Türk insanın vazgeçilmez uygulaması! Top listelerinin vazgeçilmezi! Her ne kadar işe yaramadığı söylense de bugün yaptığımız testte en azından bir kıllı bacak tespit edebildik. Şaka şaka kesinlikle işe yaramıyor. Kotanıza yazık. İndirip denemeyen varsa lütfen bize ulaşsın. Kendisine bişey sorcaz.

Hiçbir işe yaramayan en saçma 5 android uygulaması - Page 2

2. Hayalet Radarı
Evinizin altındaki yatırın zaman zaman harekete geçtiğini mi düşünüyorsunuz? Şüpheleriniz mi var? Geceleri uyuyamıyor musunuz? İşte bu Android uygulaması tam size göre! Hemen indirin ve bu işe yaramayan uygulamada çevrenizde bir hayalet olmadığını görün demeyi çok isterdik ama ilginç bir şekilde arada sırada hayalet alarmı verebiliyor. Aman dikkat!

Hiçbir işe yaramayan en saçma 5 android uygulaması - Page 3

3. Kadın Kontrol
Şu satırları yazarken bile hemen hayallere daldım. Düşünsenize kadınları kontrol edebiliyorsunuz! İstediğiniz zaman yaptığı tribi “CANCEL” edebilirdiniz. Ne güzel olurdu ama ne yazık ki uygulama çalışmıyor. Çok denedik üstüne trip yedik.

Hiçbir işe yaramayan en saçma 5 android uygulaması - Page 4

4. Süt Sağma
Bu yaşına kadar İstanbul gibi bir metropolde hala daha bir inekten süt sağmamış insanlar için tadından yenmeyecek harikulade bir uygulama. Bu uygulama sayesinde gerçek süt elde edemeyebilirsiniz ama parmaklarınızın sürekli olarak ekranla iletişiminden dolayı biraz olsun stresinizi atabileceğinizi düşünüyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.