HTC’nin One A9 modelinden önce duyurduğu en güncel model olan One M9, 2840 mAh kapasiteli bir pile sahip. Bu pili klasik şarj yöntemine göre %47 oranında daha hızlı şarj etmeniz mümkün.

Google’ın en güncel ve en üst düzey akıllı telefonu olan Nexus 6P, 3450 mAh kapasiteli dev bir pile sahip. Bu kapasite ile listemizin birincisi. Böyle dev kapasiteli bir pili doldurmak, hızlı şarj desteği olmadan oldukça uzun sürerdi.

3000 mAh kapasiteli bir pilden güç alan LG V10 modeli de yine yüksek kapasiteli pile sahip akıllı telefonlar arasında. LG V10, hızlı şarj özelliğini destekleyen güncel modellerden bir tanesi.

Sony’nin IFA 2015’te duyurduğu Xperia Z5 modelinde 2900 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Bu pili standart şarj yöntemine göre %17 oranında daha hızlı doldurabiliyorsunuz. Rakam az görünebilir ancak Sony, güç tüketimi konusunda en iyi markalardan bir tanesi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.