Mobil

Honor 10 GT’nin fiyatı açığa çıktı!

Huawei'nin yeni amiral gemisi Honor 10 GT'nin sonunda piyasa fiyatı belli oldu.


Huawei‘nin alt markası Honor‘un geçen ay tanıttığı yeni amiral gemisi Honor 10 GT'nin sonunda fiyat etiketi belli oldu.

Honor 10 GT, Honor 10 ile aynı teknik özelliklerine ve tasarıma sahip. Ancak 8 GB RAM'i ile farkını ortaya koyan telefon, bu özelliği ile kullanıcılara en iyi performansı sunmayı hedefliyor.

Resmi Çin satış kanalında ortaya çıkan bilgilere göre telefonun 8 GB RAM ve 128 GB depolama için istediği satış fiyatı yaklaşık 486 dolar seviyelerinde. Normal versiyonuna ise yaklaşık 410 dolar isteyen firma, bir üst model için oldukça makul bir fiyatlandırma sunmuşa benziyor açıkçası.

Honor 10 GT’nin en önemli özellikleri arasında GPU Turbo teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji direkt olarak GPU yani grafik performansı ile ilgili. Yapılan açıklamaya göre GPU Turbo ile telefonların grafik işlem gücü yüzde 60 artırılıyor, enerji harcaması ise yüzde 30 oranında azaltılıyor.

Buna benzer bir örneği iOS 12 tanıtımında da görmüştük. Artık firmaların devamlı model sunmak yerine bu tarz geliştirmeleri güncelleme ile sunmaları güzel.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.