Mobil

Honor Huawei'den ayrılınca coştu! Engeller birbir ortadan kalıyor!

Honor 50 serisi geçtiğimiz günlerde Çin'de duyuruldu. Ancak şirketin duyuruları bununla sınırlı kalmadı. Honor ses getiren yeni bir hamle girişiminde daha bulunuyor.

Honor Huawei'den ayrılınca coştu! Engeller birbir ortadan kalıyor!

16 Haziran'da Honor, Çin'de Honor 50, Honor 50 Pro ve Honor 50 SE akıllı telefonlarını duyurdu. Snapdragon 888'li Honor 50 Pro+ etkinlikte açıklanmadı, söylentilere göre bu durum böyle bir cihazın mevcut olmayabileceğini gösteriyor.

Şimdi ise Honor, Snapdragon 888 destekli Magic 3 serisini Q3'te piyasaya süreceğini onayladı. Yeni bilgiler, şirketin yaklaşmakta olan Snapdragon 888 mobil platformu tarafından desteklenen bir telefonu da piyasaya sürebileceğini ortaya koyuyor.

SM8350 Pro yongası Honor'a özel olacak

Haberler güvenilebilir bir kaynaktan geliyor. Görünüşe göre, Honor Snapdragon 888 Pro olarak piyasaya çıkması beklenen SM8350 Pro yongası için Qualcomm ile anlaşma yapmış. Haberin kaynağıa ayrıca çipin Honor dışında biri tarafından satın alındığını da iddia ediyor. Magic 3 benzersiz bir tasarıma, SD888 Pro çipe sahip olacak ve en iyi fotoğrafçılık deneyimini sunacak. Ancak ne yazık ki, cihazın özellikleri hakkında söz ettiklerimiz dışında henüz hiçbir bilgi yok.

Honor Huawei'den ayrılınca coştu! Engeller birbir ortadan kalıyor! - Resim : 1

Honor 50 serisinin tanıtım etkinliğinde Honor CEO'su Zhao Ming, markanın Magic, Number, X ve Play serisi akıllı telefonları piyasaya sürmeye devam edeceğini doğrulamıştı. Magic serisinde amiral gemisi modeller yer alırken, numaralı serilerde orta sınıf telefonlar yer alacak. X ve Play serisi, bütçe dostu telefonlara sahip olacak.

Ming ayrıca Snapdragon 888'i içeren Magic 3 serisinin bu yıl üçüncü çeyrekte piyasaya çıkacağını da duyurdu. Son zamanlarda, başka bir kaynak Magic 3'ün SM8350 Pro çipi ile donatılacağını iddia etti.

Çipin Snapdragon 888+ mı yoksa 888 Pro olarak mı çıkacağı henüz doğrulanmadı. Yeni 3.0GHz X1 süper çekirdekli işlemciye sahip SD888 yongasının hız aşırtmalı bir sürümü olarak geleceği tahmin ediliyor. Şu ana kadar çıkan haberler henüz Magic 3 serisi hakkında bilgi vermedi.

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu1967
5G destekleyen honor X10 satın alabilirim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.