Mobil

Honor Magic 2 3D tanıtıldı

Çinli üreticinin yeni cep telefonu modeli Honor Magic 2 3D resmi olarak duyuruldu. Yeni model öncekinden farklı olarak 3D kameraya sahip.

Honor Magic 2 3D tanıtıldı

Birbiri ardına telefon çıkaran markalardan biri olan Honor, yeni telefon modeli Honor Magic 2 3D'yi tanıttı. Magic 2 modelinde farklı bir telefon daha geleceği sözü veren marka bu sözü tuttu ve ışıklı 3D kamera içeren yeni modeli duyurdu.

Honor Magic 2 3D tanıtıldı

Telefonun önceki modelden en önemli farkı ise kızaklı ön kamera sisteminde bulunan 3D ışık kamerası. Bu özel 3D ışıklı kamera Magic 2'de bulunan 2 MP çözünürlüklü alan derinliği kamerasının yerine geldi. Bu özel kamera ortam algılaması ve derinlik belirleme özelliğine sahip. Bu sayede telefon iPhone X ve üstü modellerde olduğu gibi güvenli yüz tanıma işlemini gerçekleştirebiliyor.

Telefonun farklılıkları ise sadece bununla sınırlı değil. Honor Magic 2 3D, devrimsel bir malzeme olan grafen temelli bir soğutma sistemine de sahip. Grafen malzemeden üretilen soğutma sistemi her türlü koşulda telefonun serin kalmasını sağlıyor.

Tek bir konfigürasyonda üretilen Honor Magic 2 3D, 8 GB RAM ve 512 GB depolama seçeneği ile satılacak. Telefonun yurtdışı fiyatı ise 864 dolar gibi yüksek bir rakam olarak açıklandı. Telefonun diğer teknik detaylarında ise Honor Magic 2 ile aynı olan telefon Kirin 980 işlemci, 6.39 inç AMOLED ekran, 3400 mAh, Android 9.0 Pie, 16 + 16 + 24 MP ana kamera ve 16 MP ön kamera + 3D ışık kamerası (Honor Magic 2 3D ile geldi) bulunduğunu belirtelim.

Türkiye'de faaliyetleri bulunan Honor, her modelini ülkemize getirmiyor. Muhtemelen bu model de Türkiye'ye gelmeyecektir. Ayrıca Honor Magic 2 3D modelinin uluslararası pazarlarda da satılıp satılmayacağı bilinmiyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.