Mobil

Honor Magic 3 kamera özellikleri sızdırıldı!

Honor Magic 3'ün duyuru tarihine günler kala, telefonun arka kamera tasarımını detaylı olarak ortaya çıktı!

Honor Magic 3 kamera özellikleri sızdırıldı!

Arka kamerasına dair söylentiler ile bir süredir konuşulan ve arka kamera tasarımını detaylı olarak ortaya çıkması ile tüm dikkatleri üzerine çeken Honor Magic 3, kullanıcıları memnun edecek bir performans sergileyecek gibi görünüyor.

Honor Magic 3 kamera özellikleri sızdırıldı!

Çin merkezli teknoloji devi Honor, Huawei’den ayrılmasının ardından geçirdiği zor günleri geride bırakmışa benziyor. Şirket, geçen yıl Huawei’nin maruz kaldığı ABD kısıtlamalarından kurtulmak için bağımsız hale gelmişti. Markanın yeni modeli Magic 3, bir süredir hakkında çıkan sızıntılar ile teknoloji gündemini meşgul ediyor. Magic 3'ün daha önce sızan görüntüleri sayesinde beş kamera kurulumuna sahip olacağını herhalde sağır sultan bile duymuştur. Ancak bu defa öyle bir sızıntı ortaya çıktı ki; kamera kurulumun dairesel olacağı netleşmiş oldu.

Honor Magic 3 kamera özellikleri sızdırıldı! - Resim : 1

Bu tasarımının yanı sıra, su geçirmez özelliğe sahip olup dayanıklı bir kasa ile karşımıza çıkacak olan model, periskop kamerasını ve dijital zoom çıkışını gösteren 100x yakınlaştırma detayları da ortaya çıktı.

Cihazın daha önce bazı suya daldırma testinden, farklı yüzeylere düşme ve çizik testlerinden geçtiğini ve Magic 3'ün soğutma sisteminin ise ısıyı oldukça etkili bir şekilde dağıttığına ise özellikle dikkat çekildiğini ayrıca belirtelim.

Bakalım şirket yeni modeli Magic 3 ile adından söz ettiği kadar başarılı olabilecek mi? Bunu satışa sunulup, satış rakamları paylaşıldıktan sonra hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.