Mobil

Honor'un Türkiye distribütörü açıklandı!

Huawei'nin alt markası olan Honor, Türkiye pazarına giriş yapmak için son hazırlıklarını tamamladı. Honor'un şimdi de Türkiye distribütörü açıklandı.

Honor Türkiye distribütörü kim olacak?

Yurtdışında büyük beğeni toplayan Honor markalı telefonların, önümüzdeki aylarda Türkiye'ye resmi olarak geleceğini sizlerle paylaşmıştık. Huawei'nin alt markası olan Honor, Türkiye pazarına giriş için son hazırlıkları tamamlamış durumda.

2013 yılında kurulan Honor, bugüne kadar 74 ülkede 80 milyonun üzerinde telefon satışı gerçekleştirdi. Honor, Türkiye'de ise telefonlarını Dora aracılığı ile satışa sunacağını açıkladı. 

Distribütör olarak alanında tecrübeli olan ve 2004'ten beri hizmet veren Dora ile anlaşan Honor, önümüzdeki aylarda telefonlarının satışını ülkemizde gerçekleştirecek.

Türkiye pazarında rekabet için uygun fiyat politikasını uygulaması beklenen Honor, bakalım yerli rakipleri karşısında başarılı olabilecek mi?

Honor'un Türkiye distribütörü açıklandı! - Resim : 1

Yorumlar
M.S.K
Honor'un Türkiye'ye resmi olarak geleceğine sevindim.Uzun zamandır bütün modellerini takip ediyorum.Umarım bütün modellerini getirirler.Honor tam bir fiyat/performans ürünü.İyi bir fiyat politikasıyla giriş yaparlarsa bayağı satış yapar diye düşünüyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.