Honor Türkiye'nin başkanı belli oldu!

Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanan Honor, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Honor, şimdi de Türkiye Başkanı'nı açıkladı.

Honor Türkiye'nin başkanı belli oldu!

Huawei'nin alt markası olarak bilinen Honor, özellikle Çin'de çıkarmış olduğu üst seviye telefonlar ile büyük beğeni toplamıştı. Ülkemize de resmi olarak giriş yapacağını duyuran Honor, Türkiye pazarı için bugün önemli bir atama yaptı.

Honor, Türkiye başkanı olarak Kevin Wang'ı atadığını duyurdu. İş yönetimi ve büyüme operasyonuna liderlik yapacak olan deneyimli isim Kevin Wang, daha önce Latin Amerika pazarında çeşitli yöneticilik pozisyonlarında çalışmıştı.

Huawei'de tam 9 yıl boyunca görev yapan Kevin Wang, son olarak 2017 yılından itibaren Latin Amerika Tüketici İş Grubu Ürün Direktörü olarak görev yaptı. Huawei’ye 2008 yılında katılan Kevin Wang, 2 yıl boyunca Şili’de Satış Müdürü, 3 yıl boyunca Huawei Şili Tüketici İş Grubu Direktörü pozisyonlarında çalıştı.

Wang, 2013 yılında Huawei Latin Amerika’nın Satış Direktörü oldu ve 4 yıl boyunca bölgedeki kanal satışlarının yönetimini üstlendi.

Honor Türkiye'nin başkanı belli oldu! - Resim : 1

Honor'un ülkemizde nasıl bir fiyat politikası izleyeceği bilinmiyor. Ancak Huawei telefonlarının fiyatlarını göz önünde bulundurduğumuzda; Honor'un çok uygun fiyatlar ile pazara giriş yapacağını söyleyebiliriz.