Honor X9b sağlam ekranı, düşmeye karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor

Honor'un yeni modeli X9b, dayanıklı yapısı ve üstün ekran kalitesiyle orta segmentte yeni bir standart belirliyor.

Honor X9b sağlam ekranı, düşmeye karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor

Honor X9b, Hindistan'ın orta segment telefon piyasasında büyük bir ilgi gördü. Bu telefonun en çok dikkat çeken özelliği, son derece dayanıklı ekranı olmakla birlikte, cihazın ince tasarımı içerisinde büyük bir batarya, yeni nesil Snapdragon 6 Gen 1 yonga seti, geniş depolama alanı ve 108 megapiksellik üçlü kamera kurulumu gibi özellikler barındırıyor. Honor X9b'nin sunduğu özellikler, cihazın piyasaya sürülmesiyle oluşan beklentileri karşılıyor mu?

 Honor X9b'nin kutusu, cihazı satın alan ilk kullanıcılar için bir hediye olarak sunulan 30W güç adaptörü hariç, cihaz, koruyucu kılıf, USB-C'den USB-A'ya kablo, SIM kart çıkartma iğnesi, kablolu kulaklık, USB-C'den 3.5mm'ye adaptör ve gerekli dökümanları içeriyor.

Honor X9b sağlam ekranı, düşmeye karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor

Cihazın yapısı, İsviçre'nin SGS kurumu tarafından beş yıldızlı genel düşme direnci sertifikasına sahip ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyor. Büyük bir bataryayı barındırmasına rağmen, 7.99mm kalınlığındaki (kamera çıkıntısı hariç) ve 185 gram ağırlığındaki ince tasarımıyla dikkat çekiyor. Gece Siyahı renk seçeneği, parıltılı bir polikarbonat arka yüzeye sahipken, Gün Işığı Turuncusu versiyonu vegan deri bir bitişle ve daha iyi bir tutuş sağlıyor.

Honor X9b'nin Ultra-Bounce Anti-Drop ekranı, çift güçlendirilmiş cam, darbe emici malzemeler ve 360° koruma ile 1.5 metreye kadar düşmelere karşı dayanıklılık vadediyor. SGS'nin beş yıldızlı düşme direnci derecelendirmesiyle, X9b kazara darbelere ve düşmelere karşı dayanıklılık sunuyor. Ayrıca, cihaz IP53 derecesinde sıçrama direncine sahip. Genel olarak, Honor X9b, günlük kullanımda karşılaşılabilecek zorluklara dayanacak kadar dayanıklı bir telefon olarak öne çıkıyor.