Honor, yakın tarihli lansmanında adeta şov yapacak

Çinli teknoloji şirketi Honor, çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştireceği yeni lansmanında adeta şov yapmaya hazırlanıyor.

Honor, yakın tarihli lansmanında adeta şov yapacak

Honor, 12 Temmuz'da Çin'deki son piyasaya sürülecek katlanabilir cihazı olan Magic V2'yi tanıtıyor. Bugün, bu katlanabilir telefonu eşlik edecek olan MagicPad 13 isimli yeni tabletini ve ayrıca eSIM destekli Honor 4 akıllı saatini de tanıtacağını doğruladık. Bunun yanında, Honor'ün şık bir tasarıma sahip yeni Smart TV 5 modelini de piyasaya sürmeyi planladığı bilgisi aktarıldı. Şimdiye kadar öğrendiklerimize göre;

Magic V2'nin lansmanına en az üç cihaz daha eşlik edecek. Bunlardan biri, ince çerçevelere ve 13 inçlik bir ekrana sahip Honor MagicPad 13 tablet olacak. Bu tablet, bir kapaklı klavye ve bir stilus gibi özelliklere sahip olacak. Ancak tabletin diğer özellikleri hakkında şu an için bir bilgiye sahip değiliz.

Honor, yakın tarihli lansmanında adeta şov yapacak

Honor Watch 4 hakkında da bazı ipuçları alındı. Bu giyilebilir cihaz, Apple Watch serisine benzer bir şekilde kare döner bir kadran ile resmediliyor. Bu saatteki ilginç özellik ise, bir Honor akıllı saatinde ilk kez görülen eSIM desteği olması. eSIM, kullanıcılara geniş bir bağlantı seçenekleri yelpazesi sunar ve bu sayede aramalarını ve çeşitli işlemlerini doğrudan saatten gerçekleştirebilirler. Saat, sağ tarafta tek bir düğme ile kullanıcıya sunuluyor ve daha iyi bir pil ömrüne sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bununla birlikte, Honor 12 Temmuz'da Smart TV 5'i de piyasaya süreceğiz. İpuçları çok detay vermiyor olsa da, televizyonun büyük boyutlara ve şık bir tasarıma sahip olduğunu görebiliriz. Televizyonun çerçevesiz olduğunu belirtebiliriz. Şirket, televizyon için "amiral gemisi görüntü kalitesi" ve "yeni ufukları keşfetmek için bir sonraki seviye yüksek çözünürlük" sunan "şık bir tasarım" terimlerini kullanıyor.