Mobil

HTC 2016 Nexus'larının tasarımlarına ilk bakış!

Yeni Nexus'lara ait sızdırılan bir görüntü tasarımlarla ilgili ilk fikirleri veriyor.


Bildiğiniz gibi HTC 2016 içerisinde hazırlamayı planladığı Marlin ve Sailfish isimli iki yeni Nexus modeli üzerinde çalışıyor.Geçtiğimiz ayda HTC'nin üreteceği yeni Nexus'ların 2016'nın en güçlü telefonları olacağı yönünde iddialar ortaya atılmıştı ve HTC'de bu iddiaları destekler nitelikte açıklamalarda bulunmuştu.Yine geçtiğimiz zamanlarda her iki telefonun da muhtemel bazı özellikleri sızdırılmıştı.

Android Police bu seferde yeni Nexus'lara ait olduğunu iddia ettiği ve telefonların tasarımlarına ait ilk bakışı bize sunan bir görüntü sızdırdı.Sızdırılan diğer bir bilgi ise her iki telefonun da aynı tasarıma sahip olacağı yönünde.

1467802071_nexus-sailfish.jpg

Android Police'nin güvendiği kaynaklara dayandırdığı yeni görüntü bize biraz HTC 10'u hatırlatıyor.Görüntüye göre yeni Nexus'ların kasası tamamen alüminyumdan oluşacak.Telefonun arka tarafında ise bir parmak izi tarayıcısı mevcut.Bununla birlikte arka tarafta çıkıntısız bir kamera modülü ve hoparlör delikleri de yer almakta.Onun dışında anten çizgileri arkada alt tarafta ve üst tarafta konumlandırılmış.Yine arka tarafın alt kısmında ise "G" logosu konumlandırılmış.Telefonun ön tarafında ise kamera ve hoparlör oytuğunu görmekteyiz.

2016'nın yeni Nexus'larının Ağustos veya Eylül aylarında tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.