Mobil

HTC 8 Ekimde ne mi tanıtacak?

HTC 8 Ekimde yeni ürünlerini tanıtacak.

HTC 8 Ekimde ne mi tanıtacak?

Tayvanlı HTC, ilk Android telefonunu üreten firmadır. Bu bağlamda Android kullanıcıları arasında HTC'nin yeri her daim farklı olmuştur. Geçtiğimiz dönemde Nvdia ve Tegra ile ortaklaşa hareket eden firma Tegra platformunun başarısızlığı yüzünden oldukça zor günler geçirmişti.  

HTC One M7 ve daha sonrasında M8 ile büyük bir çıkış yakalan firma Android ekosisteminde ki en elegant telefonları yapmaktadır. Kendine has Sense arayüzü ise Android ekosistemindeki en akıcı arayüzlerden birine sahiptir. Bu özelliklerin bir araya gelmesiyle de firma tekrar eski günlerine dönme sinyalleri vermektedir.

Firma 8 Ekimde yeni bir ürün duyurusu yapacağını açıkladı ama bu konuda ser verip sır vermedi. Gelen son bilgilere göre HTC 8 Ekimde "selfie" odaklı yeni telefonunu ve su altında çekim yapabilen bir kamerayı tanıtacak. Kameranın Go-Pro gibi kutu şeklinde olacağı ve geliştirilmiş çekim özellikleri sayesinde tüm action kameralarına fark atacağı belirtiliyor. 

1410628928_htc-event.jpg.pagespeed.ce.bgjzobmh5u.jpg

Bakalım HTC 8 Ekimde ne gibi yenilikleri bizlere sunacak?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.