Mobil

HTC, BleenFeed ve Ultrapiksel'i orta seviye telefonlara da sunacak

HTC One'la birlikte sağlanan gelişimi süreç içerisinde birçok modelde göreceğiz.

HTC, BleenFeed ve Ultrapiksel'i orta seviye telefonlara da sunacak

One isimli yeni nesil akıllı telefonu bir süre önce görücüye çıkaran Tayvanlı üretici, telefona konumlandırdığı yenilikçi gelişimleri orta seviye modellerinde de devam ettirecek. HTC’nin İngiltere ve İrlanda Başkanı Phil Roberson, tüm haber ve içeriklerin anında sunulduğu ve keyifli bir kullanım deneyimi sunan Blinkfeed ile standartlara nazaran ışığı üç kat daha fazla hapseden ve bu sayede daha net çekimler sunan Ultrapiksel kameranın, süreç içerisinde pazara sunacakları orta seviyeli modellerde de yer alacağını belirtti.
1362488027_ultrapixel-580x373.png

Kamera ile birlikte sunulan yazılım desteği de kullanıcılardan tam not aldı. Fotoğraf ve videoların hareketli olarak sergilendiği kamera, görüntü ve videolara müzik ekleme, ve elde edilen çalışmaların farklı temalarda sergilenmesini sağlayan HTC Zoe de orta seviye konumlandırılacak modellerde yer alacak.

2013 yılı içerisinde tepe modelinin HTC One olacağını bildiren şirketin Android ve Windows Phone 8 platformundan ürünler sunmaya devam edeceği; üstelik söz konusu bu ürünlerde yenilikçi gelişmelerin sağlanacak olması, HTC’yi tekrar pazarın iddialı ekiplerinden biri yapabilir.
1362488065_354560.jpg

Yorumlar
yigido
htc süper başka tanimam
Cevapla
misafir
bu gakko nun yorumlarını neden yayınlanıyor anlamış değilim
Cevapla
Önemli Gakko Notu
Gakko der ki naçizane.. Teknoloji nerde.. Gakko orada bilgilerini döker klavyeye.. VALLAHİ ANLAMİM NDEN ZORUZA GİDİ HA BENİM YORUMLARIMİ SEVMEYEN DİREK GEÇSİN HA VAY LIMENEE !!
Cevapla
Misafir
başarılı bir cihaz...
Cevapla
Gakko
Aslında uygun olur tabiki ancak Gakko der ki naçizane orta seviye telefonlarındansa üst düzey üretilmesi daha eyi olur ha.. zati Sony nin de bu huyu kötü Htc ninde keza ele.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.