Mobil

HTC, bugün bir tablet modeli de tanıtabilir!

Tayvanlı üreticinin UEFA ile imzaladığı 3 yıllık reklam anlaşması gereği tablet üretimine tekrar döneceği uzun süredir konuşulan bir durum.


Merakla beklenen etkinliğe sayılı saatler kalırken birçok kesim HTC One’ın sunacağı tasarım ve teknik detayları merak ediyor. Telefonun yenilikçi birçok detayı bünyesinde barındırması beklenirken, Tayvanlı üreticinin asıl sürprizlerinden biri ise etkinlikte yeni bir tabletin tanıtılması olabilir.

UEFA ile 3 yıllık anlaşma gereği, kuruluşun telefon ve tablet tedarikçisi olan HTC’nin bu yılın ilk döneminde tekrar tablet üretimine başlayacağı gündemde yer edinen bir gelişme. Bunun yanı sıra bugün gerçekleşecek etkinlik için ortaya çıkan bir görüntü bu iddiayı güçlendirecek cinsten.
1361252677_htcubuntutablet.jpg

Elde edilen görselde masa üzerinden üzerine kapatılmış 12 cihaz yer alırken bir tanesinin farklı bir boyutta olması HTC’nin bugün yeni bir tablet duyuracağını kanıtı olarak gösterilebilir. Tabletin beklenilenin aksine Ubuntu işletim sistemi ile çalışacağı ön görülüyor. Ubuntu resmi web sitesinde başlatılan geri sayım saati de telefonda yer alacak işletim sistemini hakkında iddiaları güçlendiriyor. Yerel saati ile 10’da başlaması beklenen etkinlik için gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.