Mobil

HTC, CEO değişikliğine gidecek mi?

Uzun süredir mali anlamda olumsuz sonuçlar elde eden HTC'nin yönetim değişikliğine ihtiyacı olduğu bildiriyor.

HTC, CEO değişikliğine gidecek mi?

Mobil dünyasının köklü üreticilerinden HTC’nin şu sıralar içerisinde bulunduğu olumsuz durumdan sıyrılmak adına ve aynı zamanda marka bilinirliğini daha geniş kitlelere ulaştırmak için dev bütçeli bir reklam ve pazarlama süreci başlattığı biliniyor. 2013 yılı 3. çeyrek mali rakamları da pek iç açıcı olmayan HTC’nin yönetim kadrosunda değişime gideceği ve şirketin halihazırda CEO görevini yürüten Peter Chou’nun görevine son verileceği iddia edilmişti.

1378874049_201309090013t0001.jpg

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan HTC Başkanı Cher Wang; CEO değişikliğinin gündemlerinde olmadığını ve şirketin başlattığı reklam/pazarlama sürecinin kötü günleri geride bırakacağına inandığını belirtti.

Yılın ilk sekiz ayında hisselerde % 47.3’lük bir düşüş yaşayan Tayvanlı üreticinin 2010 ve 2011 yıllarındaki parlak günlerine dönmesi daha fazla rekabet anlamına gelecek ki, bu da kullanıcılar açısından olumlu yönde değerlendirilebilir. Şirketin kısa süre içeerisinde 5.9-inç ekrana sahip One Max adlı modelin hazırlığı içerisinde olduğunu hatırlatalım.

Yorumlar
Misafir
bu adamı seviyorum ...
Cevapla
Misafir
beter ol lan hatice.
Cevapla
Haydi HATİCE kim tutar seni. Yolun açık olsun. İnşallah batmazsın. Andırınlı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.