Mobil

HTC Desire 626 tanıtıldı!

Orta segmentte yeni bir rakip ortaya çıkıyor!

HTC Desire 626 tanıtıldı!

HTC, yeni HTC Desire 626’yı Ağustos ayının sonunda Türkiye’de de tüketicilerin beğenisine sunacak. HTC Desire 626, farklı renk kombinasyonları, kişiselleştirme seçenekleri, daha da net fotoğraf çekimini mümkün kılan gelişmiş kamerası ve uygun fiyatı ile kullanıcılara kendilerini hiç olmadığı kadar iyi ifade edebilme imkânı sağlıyor.

1438075060_a32perrightmattdarkgray.jpg

Gelişmiş özellikleriyle benzersiz hikayeler yaratın

HTC Desire 626, çift tonlu tasarımında canlı renkler ve eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Kullanımı kolay ve sezgisel olan HTC Desire 626, Android™ 5.1 işletim sistemi ile çalışıyor. Daha da iyileştirilmiş ve tam olarak kişiselleştirilmiş Android işlevselliği de sağlayan HTC Desire 626, HTC Sense ara yüzü sayesinde telefonun ara yüzünün görünümü de istenildiği gibi değiştirilebiliyor. HTC Desire 626, içerik yaratmayı ve paylaşmayı kolaylaştırırken kullanıcının kendine özgü hikayesini benzersizbir şekilde anlatabilmesi  için tasarlandı. Snapdragon™ 1.2GHz dört  çekirdekli işlemci ile çalışan HTC Desire 626, zahmetsizce film aktarmaya, en son uygulamaları çalıştırmaya, en sevilen oyunları oynamaya veya fotoğraflar arasında kolayca dolaşmaya imkân veren yeteneği ile sorunsuz ve güvenilir bir deneyim sunuyor. Tüm bunlar parlak 5 inçlik LCD ekranı üzerinde hayat buluyor. Kişiselleştirilmiş bilgi akışına saniyeler içinde erişim sağlayan HTC BlinkFeed™ ile de son dakika haberleri veya sosyal paylaşımlar, telefonun ana ekranına tek harekette görülebiliyor.

1438075083_a32perrightwhitebirch.jpg

Daha net fotoğraflar, daha etkileyici videolar

Fotoğrafçılığa ya da etkileyici kısa videolar çekmeye meraklı olanlar için HTC Desire 626 üstün özelliklere sahip kusursuz bir yol arkadaşı. Gelişmiş 13MP ana kamera ve 5MP ön kamerasıyla her açıdan daha net fotoğraf ve ‘selfie’ler çekilmesini sağlayarakkullanıcılara kendini ifade etme imkânı veriyor.

HTC Eye™ Experience yazılımı ise dahili geliştirme özellikleri sayesinde, çekimlerin efektler için kolaylıkla düzenlenmesine de imkân veriyor. HTC Desire 626’nın aynı zamanda, HTC Video Highlights özelliği ile ön veya arka kameralar kullanarak aile ve arkadaşlarla paylaşılabilecek mini filmlere dönüştürülebilen yüksek kaliteli 1080p videolar çekme yeteneği de bulunuyor. HTC Desire 626’nın 16GB dahili belleği ve MicroSD ile2 TB’a kadar ek depolamayı desteleyen geniş depolama özelliği tüm  fotoğraf, video içeriği istenilen zaman ulaşılmasını ve paylaşılabilmesini sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.