Mobil

HTC Droid DNA'a Android 4.4.2 KitKat ve Sense 5.5 geliyor!

Firma ilk göz ağrısı cihazı olan HTC DROID DNA'a Android KitKat güncellemesini sunmaya hazırlanıyor.

HTC Droid DNA'a Android 4.4.2 KitKat ve Sense 5.5 geliyor!

Tayvan menşeili HTC firması amiral gemisi modelleriyle mobil piyasasında yakın zamanda adından bahsettirmeye başladı. Şirketin geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü HTC One ve içinde bulunduğumuz 2014 yılının Mart ayında tanıttığı yeni amiral gemisi modeli, HTC One M8, oldukça ilgi görmüş ve kullanıcılar tarafından beğenilmişti. Bu Android'li amiral gemisi modeli cihazlarına Android 4.4.2 KitKat güncellemesini sunan firma şimdi de, ilk göz ağrısı cihazı olan HTC DROID DNA'a Android KitKat güncellemesini sunacak.

1398206804_img20140422234031.jpg

HTC DROID DNA kullanıcılarının çok fazla beklemesine gerek yok. HTC'nin Ürün Yönetimi İcra Direktörü, bugün Twitter'da paylaştığı Tweet'e bakılırsa cihaz, 24 Nisan 2014'te  Android Kitkat ve Sense 5.5 arayüzüne sahip olacak. Bu açıklama ile Droid DNA sahipleri rahat bir nefes almış oldular. 

HTC'nin 1920×1080 ekran çözünürlüğüne sahip cihazı, ABD'de satılan ilk telefonu olma özelliğini taşıyor. Ayrıca bootloader kilitsiz satışa sunulan cihazın hala HTC'nin kalbinde özel bir yere sahip olduğunu hatırlatmak isterim. Son olarak güncellemenin, HTC DROID DNA'ın hangi varyantlarına sunulacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmış değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.