Mobil

HTC iddialı bir telefon hazırlığında!

Tayvanlı üretici kullanıcılardan büyük beğeni toplayan J Butterfly modelinin yeni versiyonu için kolları sıvamış görünüyor.

HTC iddialı bir telefon hazırlığında!

Geçtiğimiz yıl resmi tanıtımı gerçekleştirilen ve dünyanın Full HD ekranlı ilk telefonu olan HTC J Butterfly kısıtlı ülkelerde satışa sunulmuştu. Telefonun Amerika versiyonu ise Droid DNA olarak adlandırılmıştı.

Geride bıraktığımızda haftalarda telefonların satışa sunulduğu ülkelerde kayda değer satışlar gerçekleştirdiğini belirtmiştik. HTC’de telefon için gelen yoğun talebi dikkate alarak J Butterfly’nin birçok ülkede satışa sunulacağını bildirmişti. Söz konusu ülkeler arasında Türkiye de yer alırken henüz net bir tarih aktarılmış değil.
1366779920_htc-j-butterfly-630.jpg

Hakkındaki detaylar ortaya çıkarken bir dönem HTD DLX olarak da adlandırılan J Butterfly için HTC’nin devam modeli hazırladığı ortaya çıktı. LTE desteği sunacağı da bildirilen telefon DLXPLUS olarak güncelleme dosyalarında göründü. Telefonda işlemci, kamera ve yazılım noktasında gelişmeler bekleniyor.

HTC One’ı yıl boyunca tepe modeli olarak belirleyen Tayvanlı üretici DLXPLUS modelini yine ilk aşamada uzak doğu ülkeleri ve Amerika’ya sunabilir.

Yorumlar
seyit
Sana katılıyorum gakko
Cevapla
Htc tasarımı gercekten güzel yapıyor. Tasarım konusunda Samsung htcnin tırnaklarını etmez.
Cevapla
©®
htc yaparsa güzel olur ama ne zaman bize gelir
Cevapla
Misafir
guzell haber.. arkadaşımdan var çok güzel bir cihaz..
Cevapla
Misafir
Droid dna dehşet bişey keşke gelse
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.