Mobil

'HTC Incredible S'e Android 4.0 ICS güncellemesi geldi!

HTC Incredible S için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncelleştirmesini yayınladı!


Mayıs ayının başında HTC ICS güncellemesi alan telefonlarının uzun bir listesini yayınlamıştı. Fakat Incredible S bunların arasında kalmıştı. Bugün HTC'nin orta seviye akıllı telefonu için ICS güncelleştirmesi haberi alındı. Tahminlerimize göre Temmuz içinde gelecek bu güncelleştirmenin tam tarihleri bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterecek.

OTA tarafından dağıtılan güncelleştirme 250MB civarında olacak. Yani herhangi bir microUSB kablosu bulmanıza gerek kalmayacak. Telefonunuzun güncelleştirmesi hakkında bazı sıkıntılarınız olabilir.

1341233869_htc-s.jpg

Çünkü Ice Cream Sandwich performans gelişmeleri içeriyor. Eğer 512MB RAM'den daha az depolama hafızası olan bir HTC telefona sahipseniz ICS güncelleştirmesi yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Desire S, Desire HD ve Rezound modelleri de güncelleştirmeye dahil olmasına rağmen, HTC'nin Temmuz-Ağustos arasıdaki güncellemelerini beklemeniz tavsiye ediliyor.

Yorumlar
Misafir
ŞİMDİ GELDİ İNDİRME İŞLEMİ DEDİYOR 256,25 MB BAKALIM NELER DEİŞECEK
Cevapla
Misafir
Htc Türkiye ile görüştüğümde Temmuz ayı içinde Incredible S için güncellemelerin ota yöntemi ile dağıtılacağını , onlarında ayın ikinci yarısını beklediklerini öğrendim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.