Mobil

HTC M7 sonrası Droid DNA modelinde de Sense 5 göründü

Görünüşe bakılırsa HTC yeni amiral gemisinde Sense 5 arabirimini kullanacak.

HTC M7 sonrası Droid DNA modelinde de Sense 5 göründü

HTC’nin büyük umutlar bağladığı ve 4-5 milyon civarında tedarik oluşturduğu iddia edilen M7, önümüzdeki ay resmen tanıtılacak. Telefon hakkında henüz net bilgiler elde edilmemiş olsa da söz konusu bazı görsellerin sızdırıldığına şahit olduk.

Telefon 4.8-inç boyutunda ve inç başına 468 ppi değer bir ekrana, yeni nesil bir işlemciye, 13mp çözünürlüğünde bir kameraya, 32GB depolama alanına ve Full HD çözünürlükte bir ekrana sahip olduğu belirtiliyor.

Telefonun dikkat çeken detaylarında biri de yeni Sense sürümü olacak. Sense 5 olarak adlandırılan, kilit ekranda sağlanacak gelişmelerin yanı sıra basit ve kullanıcı dostu bir arabirim oluşturulacağının sinyalini veren HTC, bu sürümü ilk defa M7 kodlu telefonda kullanacak.
1358810549_htc-droid-dna-sense-006.jpg

Sense 5, HTC M7’nin yanı sıra geçen yılın  son çeyreğinde resmiyet kazanan ve Amerika pazarına özel olarak sunulan Droid DNA modelinde test edildiğini gördük. Elde edilen görsel M7’nin Sense 5 ile kullanıcılara sunulacağının net bir göstergesi sayılabilir
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.