Mobil

HTC M8 gecikiyor mu?

Son gelen haberler telefonun gelecek ay tanıtılacağını gösteriyor.

HTC M8 gecikiyor mu?

Geçtiğimiz yıl şubat ayında düzenlediği etkinlikte One modelini duyurarak 2013'ün en dikkat çeken telefon tanıtımlarından birini gerçekleştiren HTC'nin One'ın devam modelini de yine aynı dönemde tüketicilerle buluşturması bekleniyordu, ki uzun süredir yaşanan gelişmelerde telefonun lansman dönemi için sürekli şubat ayı zikrediliyordu. 

1391405136_evleaks.jpg

HTC M8'e ilişkin gelişmelerin büyük bölümü Evleaks cephesinden geliyor. Telefon üreticileriyle yakın ilişkiler içerisinde olan popüler teknoloji editörü Twitter hesabından paylaştığı son bilgide HTC'nin One 2'yi mart ayında New York'ta düzenleyeceği bir etkinlik kapsamında duyuracağını iddia etti.

HTC cephesinden ise konuyla alakalı resmi kaynaklarca henüz doğrulanmış bir bilgi ya da düzenlenecek bir etkinlik için herhangi bir davetiye dağıtımı başlamış değil. M8 cephesinde gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.