Mobil

HTC M8, Sense 6.0 ile çalışacak

HTC’nin sıradaki büyük gelişmesine hazırlanın!


HTC’nin en son kullanılan ara yüzü Sense 5.5’ten sonra HTC Sense 6.0 ara yüzünü geliştiriyor ve bunu ilk kullanacak telefon HTC M8 olacak. Evleaks tarafından yapılan habere göre M8, HTC’nin son ara yüzüyle gelecek. Henüz haber doğrulanmamış olsa da HTC’nin sıradaki büyük gelişmesinin bu olacağı belirtiliyor.

HTC M8, telefonun gerçek adı olmyacak ve muhtemelen kod adı. HTC M7’nin One serisinin devamı olduğu düşünülürse, M8’in de One serisine katılacağı tahmin ediliyor. Telefon 2014 yılında bekleniyor ancak tanıtım tarihi daha önce gerçekleşebilir.

1383244880_htc-m8-to-run-sense-6.0-could-this-be-htcs-next-big-thing.jpg

M8’in prototipi bile düşünüldü ancak henüz bir tasarımdan bahsetmek için erken. HTC akıllı telefon marketindeki takiplerinden sonra hızla ara yüzünü geliştirme yoluna gidiyor. Samsung’un TouchWiz ile Note ya da Galaxy telefonlara yaptığı yazılımsal dokunuşlardan HTC’nin de ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz. Beats Audio, dikkatleri HTC’nin üzerine çekiyor, ancak eskisi kadar etkili olmaya yetmiyor.

Telefon hakkında teknik detaylar bilinmiyor. Adı da merak konusu zaten, One’dan sonra bakarsınız, HTC Two gelir..

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.