Mobil

HTC, One A9 için Android güncellemeleri Nexus cihazlardan 15 gün sonra yayınlayacak

HTC yeni telefonu One A9 için Android güncellemeleri kısa süre içerisinde yayınlayacak.

HTC, One A9 için Android güncellemeleri Nexus cihazlardan 15 gün sonra yayınlayacak

HTC’nin saatler önce resmen duyurduğu orta-üst seviye akıllı telefon One A9 tanıtılır tanıtılmaz 399$ fiyatla (3GB RAM/32GB depolama) Amerika'da ön sipariş almaya başladı. Telefonun Avrupa satış işlemi ise kasım ayının ilk haftasında başlayacak.

İlginizi çekebilir; 

Nexus telefonlar dışında kutudan Android 6.0 işletim sistemiyle çıkan ilk akıllı telefon olma özelliğine sahip olan One A9 güncellemeye önem veren kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor. HTC Amerika’nın Twitter üzerinden paylaştığı mesaj One A9’un Android güncellemelerini oldukça hızlı alacağını gösteriyor.

1445405583_144381833766.png

Nexus cihazlardan sadece 15 gün sonra 

HTC’nin iddiasına göre One A9, Nexus cihazlardan sadece 15 gün sonra güncellemeleri almaya başlayacak. Örnek vermek gerekirse; Nexus cihazlar için yayınlanan Android 6.0.1 ya da Android 6.1 güncellemesi sadece 15 gün sonra bu defa One A9 kullanıcıları için dağıtıma sunulacak. HTC’nin bu iddiası oldukça cesur ve Android dünyasındaki bugüne dek hiçbir üretici herhangi bir telefonu için benzer bir vaatte bulunmadı. 

İlginizi çekebilir; 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.