Mobil

HTC, One A9 için güncelleme sözünü yerine getirdi

One A9 için kasım ayı güvenlik ve iyileştirme güncelleme yayınlandı.


HTC, yeni süper orta seviye akıllı telefonu One A9 için verdiği güncelleme sözünü yerine getirdi. HTC, One A9 tanıtımındatelefon için yayınlanacak Android güncellemelerini Nexus cihazlardan on beş gün sonra dağıtıma sunulacağı yönünde bir söz vermişti.

Tayvanlı şirket verdiği sözü tutarak kasım ayı güvenlik güncellemesini yayınladı. HTC Amerika tarafından Twitter araılığıyla paylaşılan bilgide, One A9’un sim kilitsiz sürümü için kasım ayı güncellemenin başladığı bilgisi verildi. Güncelleme içeriğinde Android güvenlik geliştirmelerinin yanında kamera iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri de yer alıyor.

İlginizi çekebilir; 

The newest unlocked #HTCOneA9 update is rolling out & includes camera improvements, bug fixes and the latest Android security improvements.

— HTC USA (@HTCUSA) 21 Kasım 2015

İlginizi çekebilir; 

One A9 için yayınlanan güncelleme kısa süre içerisinden ülkemiz kullanıcılarına da erişecektir. One A9 kasım başında ülkemize 2.499 fiyat etiketiyle giriş yaptı. 

1448185929_14453582982.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.