Mobil

HTC One Google Edition için güncelleme yayınlandı

Google, Nexus programına dahil ettiği telefonlara güncelleme sunmaya devam ediyor.

HTC One Google Edition için güncelleme yayınlandı

Google yaklaşık iki hafta önce Nexus telefon ve tabletler için yapı numarası JWR66Y olan mini bir güncellemenin dağıtımını gerçekleştirirken, söz konusu güncellemenin şimdilerde ise HTC One'ın Google sürümüne sunulmaya başladığını görüyoruz. 

Güncelleme neticesinde güvenlik noktasında yaşanan bazı hataların önüne geçiliyor. Güncellemenin kısa süre içerisinde tüm HTC One Google Editon kullanıcılarına sunulması bekleniyor. Ayarlar> Telefon Hakkında sekmesinde güncelleme kontrolü yaparak, söz konusu paketin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz. 

1378961868_htc-one-google-play-edition-dsc01018-640x426.jpg

Google ilk olarak Google I/O etkinliğinde Galaxy S4'ün stok Android sürümünü tüketiclerle buluşturmuş ve ardından birkaç hafta sonra HTC One'ın yine Google Edition sürümünü duyurmuştu. Stok Android hayranı kullanıcıların memnuniyetle karşıladığı gelişmeye yakın zamanda farklı üreticilerin de dahil olması bekleniyor. 

Yorumlar
Misafir
bence one stok androidle hic olmamıs
Cevapla
Misafir
ne guncelleemesi geldi s4
Cevapla
Misafir
one in orjinal surumune geleli 1 hafta olcak siz anca aldiniz
Cevapla
Misafir
bu sabah s4 guncelleme geldi haberiniz olsun arkadaslar...samsa..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.