Mobil

HTC One için Android 4.2.2 güncellemesinin tarihi netleşti

Son birkaç gündür sızıntı sürümlerle ortaya çıkan güncellemenin final versiyonu haziran ortasında dağıtılmaya başlanacak.

HTC One için Android 4.2.2 güncellemesinin tarihi netleşti

Tedarik noktasında yaşanan sıkıntıları geride bırakan ve geçtiğimiz haftalarda 5 milyon satış rakamanı geride bıraktığı bildirilen HTC One için şu sıralar ciddi anlamda yukarı doğru bir ivme kazanmış durumda. Kullanıcılardan gelen yoğun talep neticesinde üretim kapasitesi iki katına çıkarılan telefonun Nexus deneyimi sunan HTC One Google Edition versiyonu da resmiyet kazanırken, Tayvanlı üreticinin kullanıcıları memnun edecek son gelişmesi ise Android 4.2.2 hakkında oldu.
1370282864_adsiz.png

Birkaç gün önce test aşamasındaki Android 4.2.2 ve Sense 5.1 güncellemesini XDA Developers forumunda kullanıcıların beğenisine sunan Android-revolution ekibi resmi güncellemenin haziran sonuna doğru yayınlanabileceğini bildirmişti. Son gelen değerlendirmelerde ise güncellemenin beklenenden daha önce kullanıcılara sunulacağı yönünde.

HTC Rusya Başkanı Kormiltsev Andrey, Twitter hesabından güncellemenin haziran ortasında dünya genelinde dağıtımına başlanacağının müjdesini verdi. OTA üzerinden dağıtımı gerçekleşecek güncellemenin getireceği yenilikler buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.