Mobil

HTC One için Android 4.2.2 hangi aşamada?

Kısa süre önce final aşamasındaki sürümü sızdırılan güncellemenin resmi sürümü için bekleyiş devam ediyor.


Bir süre önce tüm detayları ortaya çıkan HTC One’ın Android 4.2.2 ve Sense 5.1 güncellemesinin ertelendiğine dair bazı haberler ortaya çıkmıştı. Söz konusu gelişme üzerine HTC  ile irtibata geçen Engadget kaynakları güncellemenin detayları hakkında bazı bilgilere ulaştı. Site, güncellemenin ertelendiğine dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve hala planlandığı gibi güncelleme üzerinde geliştirme çalışmalarının sürdürüldüğü bilgisini okuyucularına sundu. HTC Rusya güncellemenin resmi dağıtımına haziran ortasında başlanacağını bildirmişti fakat söz konusu yazılımın dağıtımı henüz gerçekleşmiş değil.

Yüzdeli batarya ikonu, geliştirilen yeni bildirim ekranı, ekran koruyucu görevi gören ve aynı zamanda birçok bildirime kısa yoldan ulaşmamızı sağlayan Daydream, canlı ana ekran olarak adlandırılan Blinkfeed için Instagram etegrasyonu ve performans artışı  güncelleme kapsamında sunulması beklenen yenilikler arasında yer alacak

1371534007_gsmarena002.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.