Mobil

HTC One için Android 4.2.2 ortaya çıktı

Haziran sonunda kullanıcılara sunulması beklenen güncelleme beraberinde birçok yenilik getiriyor.

HTC One için Android 4.2.2 ortaya çıktı

Şubat ayında Android 4.1.2 Jelly Bean ve Sense 5 ile kullanıcıların beğenisine sunulan HTC One için Android 4.2.2 güncellemesinin yaz döneminde yayınlanacağı bir süredir konuşuluyor. Test aşamasındaki yazılım HTC telefonlar için birçok ROM geliştiren android-revolution ekibi tarafından sızdırıldı.
1370116578_htcone.jpg

Android 4.2.2 ile birlikte Sense sürümü 5.1’e yükselen telefonda yüzdeli pil simgesinin yer alacağı görülüyor. Söz konusu yenilik tıpkı Samsung telefonlarda olduğu gibi ayarlar sekmesi altında aktif hale getirilebilecek. Android 4.2’de karşımıza çıkan bir diğer yenilik ise gelişmiş bildirim ekranı olacak. Bildirim ekranın aşağı doğru kaydırdığımızda sağ üst bölümde bir ikon belirecek ve ikona tıklandığı an birçok ayara kısa yoldan ulaşabileceğimiz geniş bir bildirim ekranı karşımıza çıkacak.
1370116589_1370042163527.jpg

Android 4.2.2’de yer alan ve ilk olarak Nexus telefonlara sunulan Daydream de yenilikler arasında yer alacak. Yenilikte Telefon uyku modundayken ekranda saat, fotoğraflar ya da renklerin görünmesini sağlıyor. Bir diğer yenilik ise ana ekran butonunun aynı zamanda menü tuşu olarak görev olması olacak.

Android 4.2.2 ile çalışan HTC One Google Edition’ın 26 Haziran’da satışa sunulmasıyla, Android 4.2.2 güncellemesinin HTC One’a sunulması bekleniyor.

Yorumlar
sireno
ben sağlam ve donanımı yüksek bir telefon bekliyorum şu an en iyisi htc one fakat 64 gblıkve micro sd cart girişi oln türkiyede yok eğer bir bulursam hemen alacam
Cevapla
gercek
samsung 1 ipon 2 htc 3 sony 4 sırama bu boşuna yanlış yorum yapmayın htc birnumaraysa satışlarda göstersin başarı gecsin samsungu o zaman konuşun
Cevapla
sireno
az once pendik neo marinde teknosa da ilk defa htc one. yi. deneme. firsati buldum telefon tek kelimeyle mukemmeldi
Cevapla
kadir
xda da revonun romu gayet güzel olmuş bende yukledim . tavsiye ederim trick romu sıkıntılı...
Cevapla
©®
bu güncelleme one x ede aynı anda gelmeli
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.