Mobil

HTC One için Android 4.3 güncellemesi başladı

Güncelleme ilk olarak Amerika ve Tayvan'da başladı.

HTC One için Android 4.3 güncellemesi başladı

HTC One cephesinde bekleyiş sona erdi ve Android 4.3 güncellemesinin dağıtımına resmen başlandı. Amerika ve Tayvan'da başlayan güncellemenin kısa süre içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor. Ülkemize kullanıcılarına ulaşmasının ise birkaç hafta sürmesi bekleniyor.

1380097743_htc-one-android-4.3-llabtoofer.jpg

Güncelleme kapsamında kameranın düşük ışık performansı iyileştirilirken, yüzdeli batarya ikonu yeni bir yapıya büründü. Ayrıca HTC One kullanıcılarına OpenGL ES 3.0 ile bir üst seviye grafik deneyimi yaşatılırken, düşük enerjili Bluetooth Smart da yeniliKler arasında yer alıyor.

Yorumlar
Misafir
Htc slogan olarak değişim demişti. Gerçekten sözünde durdu. Ben htc hayranı olarak teşekkür ediyorum. İnternette çıkan haberler hakkında htc ile mail yolu ile temasa geçiyorum. Çok hızlı cevap veriyorlar. Diyorlar ki yetkili bir ağız çıkıp açıklama yapmadığı sürece dolaşan haberlere itibar etmeyin. Ve ekliyorlar. Htc değişim içine girdi. Yakında çok iyi şeyler olacak...
Cevapla
Misafir
kamera denip duruluyor ben HTC bin kamerasından gayet memnunum sıkıntı ne anlamadım
Cevapla
Misafir
her zaman derim ben . htc number one. :)
Cevapla
Misafir
Güzel bir haber umarım biran önce biz de alırız, Htc one için verdiği sözü tuttu. Tebrikler
Cevapla
Misafir
htc kendini dusunuyorsa bu guncellemede kameranin dusuk isikdaki renk problemini gidermeli karanlikda siyah yerine pembe nedir arkadas??
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.