Mobil

HTC One için Android 4.4.2 güncellemesi resmen başladı

Şu an Fransız kullancılara ulaştığı rapor edilen güncellemenin kısa süre içerisinde Avrupa geneline yayılması bekleniyor.

HTC One için Android 4.4.2 güncellemesi resmen başladı

HTC daha önce yaptığı açıklamalarda One modeli için Androd 4.4.2 güncellemesini 3 aylık süreçte yayınlayacağını belirtmişti. Şu an sadece Amerika'da HTC One'ın geliştirici versiyonu için dağıtılan Android 4.4.2 güncellemesi bu defa telefonun uluslararası versiyonu için Fransa'da başladı. Fransız taşıyı SFR'nin OTA yoluyla dağıtımını başlattığı güncellemenin kısa süre içerisinde Avrupa geneline yayılması bekleniyor.

1390290180_1385837784one.jpg

Önümüzdeki haftalarda ülkemiz kullanıcılarına da ulaşması beklenen güncelleme kapsamında Android 4.4 ile gelen temel yeniliklerin yanında Sense 5 kullanıcı arayüzünde bazı gelişmelerin yer aldığı rapor ediliyor. Gelişmiş RAM yönetimi, daha iyi bir çoklu görev yöneticisi, Hangouts'un yerleşik SMS uygulaması olarak işlev görmesi, BlinkFeed ana ekran uygulamasında gelişmeler, Sense TV gelişmeleri, yeni galeri özellikleri ve genel bir performans artışı güncelleme kapsamında yer alan yenilikler. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.