Mobil

HTC One için yeni bir güncellemenin dağıtımına başlandı

HTC, amiral gemisi modeli için mini bir güncelleme sunuyor.

HTC One için yeni bir güncellemenin dağıtımına başlandı

Android 4.2.2 güncellemesini ilk olarak One modeli için başlatan HTC, hemen akabinde Butterfly, One X+ ve One X modelleri için de Android 4.2.2 ve Sense 5 güncellemesini ulaştırmıştı. Mevcut durumda One X kullanıcılar için güncellemenin dağıtımı devam ededursun, HTC; amiral gemisi modeli için yeni bir güncellemenin dağıtımına başladı.

1377154216_oneupdate-576x1024.jpg

2.24.401.8 sürüm numarasına sahip güncelleme 31.66MB boyutunda ve beraberinde iki önemli yenilik getiriyor. Bunlardan ilk Google Klavye şeklinde listeleniyor. One kullanıcıları artık telefonlarından Google Klavye’yi kullanabilecek. Bir diğer yenilik ise HTC’nin ilk olarak Butterfly modeli için duyurduğu ve Bluetooth bağlantısı sayesinde cihazı kontrol etmeye olanak sağlayan HTC Mini cihazıyla, artık One modeli de uyumlu olacak.

Güncelleme’nin Avrupa’daki kimi ülkelerde başladığı rapor edilirken, siz de Ayarlar menüsünden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

1377154412_htc-mini.jpg

Yorumlar
Misafir
abi vallaha harbiden sony harika telefon ya
Cevapla
Misafir
16:39 da yorum yapan arkadaş konuda anlatılmış güncelleme ne içeriyor diye. Htc yeni ürün çıkarttı Htc mini diye gelen güncelleme ile Htc mini desteği sağlandı. Bir kaç ufak düzeltme yapıldı o kadar bu düzeltmeleri gözle göremeyebilirsin kullanımda anlayabilirsin
Cevapla
Misafir
Sony Honami çıkacakken Htc One almak aptallık olur heralde
Cevapla
Hahaha ne oldu len plastikciler :)
Cevapla
az önce yaptım ama bir fark göremedim.değişen ne biri bilgilendirse çok sevinirim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.