Mobil

HTC One işkence testinde! Video

Alüminyum kasasıyla HTC One ne kadar sağlam?

HTC One işkence testinde! Video

Galaxy S4'ün sağlamlığını test eden videoları şimdiye kadar sizler için yayınlamıştık. Peki ya ezeli rakibi HTC One?

Galaxy S4 şimdiye kadar en çok plastik kasasıyla eleştirildi ve sürekli HTC One'un alüminyum kasası örnek gösterildi. PhoneBuff sitesi HTC One'a çizilme testi yapmak için elinde bıçak, çekiç ne varsa kullandı.

1367243811_htc-productdetail-hero-slide-04.png

Androidauthority sitesi ise diğer alüminyum ve şık kasası ile iPhone 5 ile karşı karşıya düşürme testini gerçekleştirdi. Peki neler mi oldu? Aşağıda çizilme testini sonraki sayfada ise iPhone 5 ile karşılaştırılarak yapılan düşürme testini inceleyebilirsiniz. HTC One'un metal kasasına neler olmuş bakalım. HTC One'ın sağlamlığı hakkında fikir ve düşüncelerinizi aşağıda yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

HTC One vs iPhone 5 düşürme testi


Yorumlar
Misafir
sizin yalanınız yiim ben boş cebe koyuyorum çiziliyo la :D
Cevapla
Abdurrahman salim
Htc hakkında menfi yorum yapanlar ben c hiç hetece kullanma mışlar eğer kullanmış olsalardı bir daha htc den vazgeçemezler
Cevapla
Misafir
valla o sertlikle vurmus mu vurmus adam daha napsin sonucta cekic yani
Cevapla
Tarık
Evet arkadaşlar plastik sert plastikten çekiç var olsa dahi htc one görsellik ve ele oturus ve tasarım number ONE bide eski sorunları artık yasatmaz güncelleme yönünden piyasa kizisti çünkü ikiside aslında 3 ude güzel Sony z ama devamli kullanmak isteyen htc ürünlerinden sasmamali diye düşünüyorum tartışma amaçlı değil saygıyla sevgiyle düşüncemi ilettim tskkrler ve sirkecide gördüm kimse demesin ele oturusunu nereden biliyrsun diye ;-)
Cevapla
Misafir
ne r yapiyon kardesim basbaya plastik çekiç lastik patladimi diye kontrol icin hatice plastik çekice karşı süpermiş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.