Mobil

HTC One M10 yine sızdırıldı

HTC One M10 en net görüntüsüyle sızdırıldı.

HTC One M10 yine sızdırıldı

Büyük telefon üreticileri MWC 2016 kapsamında yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını tanıttı. Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile LG ise LG G5 ile sahnedeydi. Sony’de bu etkinlikte tanıttığı oldukça iyi özelliklere sahip Xperia X serisi ile herkesi şaşırttı. HTC’de tanıtım yaptı ancak, daha önce tanıttığı HTC One X9 ve giriş orta seviye özelliklere sahip Desire 530, 630 ve 825 ile kullanıcılarının karşısına çıktı.

HTC’nin amiral gemisi modeli Perfume kod adlı HTC M10’u önümüzdeki aylarda tanıtması bekleniyor. Şimdiye kadar bu cihaz hakkında sızıntı bilgiler ve görseller gelmişti ve gelmeye de devam ediyor. Daha önce Evan Blass tarafından sızdırılan HTC One M10, şimdi de Çin mikro-blog sitesi Sina Weibo üzerinden sızdırıldı. Görselde telefonun arka kısmı görülüyor.

Görselde telefonun arka kısmında çıkıntılı bir kamera tasarımı yer alıyor. Bu durumda daha önce sızdırılan kamerası 12MP Ultrapixel kamerası olacağı bilgileri doğru olabilir. Ayrıca kameranın sağ tarafında LED flaş mevcut.

Telefonun arka kısmında ayrıca mikrofon gürültü engelleyici olduğu düşünülen anten bantları bulunuyor. Telefonun üst kısmında 3.5mm audio jack olduğu görülüyor. Her zamanki gibi telefon metal malzemeden yapılmış.

Aşağıda sızdırılan görseli inceleyebilirsiniz.

1456165996_alleged-back-side-of-the-htc-one-m10.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.