Mobil

HTC One M7 için Android 4.4.3 sızıntıları başladı

HTC telefonlar için özel ROM'lar hazırlayan LlabTooFeR, One M7 için Android 4.4.3 tabanlı ilk yazılımı yayınladı.

HTC One M7 için Android 4.4.3 sızıntıları başladı

Son dönemde Android güncellemelerini kullanıcılarına en hızlı ulaştıran üreticilerin başında gelen HTC’nin, Android 4.4.3 güncellemesini de ilk yayınlayacak firma olması bekleniyor. HTC yazılım ekibinde yer alan ve aynı zamanda XDA Geliştiriciler Forumu’nun tanınan üyelerinden biri olan  LlabTooFeR, resmi güncelleme öncesi HTC One M7 için Android 4.4.3 tabanlı ilk özel ROM’u yayınlandı. Özel ROM yüklem konusunda yeterli bilgiye sahipseniz BURADAN erişebileceğiniz ROM’u indirip One M7 telefonunuzda tecrübe edebilirsiniz. Yükleme işlemi öncesinde telefonunuzda S-OFF ve root işlemlerinin gerçekleştirilmiş olması gerektiğini hatırlatalım.

1403614049_aw1nx0tleuzlyxr1cmvztvd0cwfi1.jpg

Android 4.4.3 ve Sense 6.0 yazılımlarına sahip ROM’da kamera ve ses tarafından gelişmeler söz konusu. Ayrıca pil ömründe de iyileştirmeler mevcut. Google’ın Android 4.4.3 güncellemesinde yer verdiği güvenlik yamaları ve kararlı bir yazılım da yine güncelleme kapsamına dahil edilebilir.

Google, Android 4.4.3’ten birkaç gün sonra Android 4.4.4 güncellemesini yayınladı. Dolayısıyla pek çok üreticinin Android 4.4.3’ü atlayarak direkt Android 4.4.4’ü yayınlaması da beklenebilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.