Mobil

HTC One M7 için Sense 6.0 güncellemesi Türkiye'de!

Kısa süre önce Kanada'da başlayan güncelleme ülkemiz kullanıcıları için de dağıtıma sunuldu.

HTC One M7 için Sense 6.0 güncellemesi Türkiye'de!

HTC'nin birkaç gün önce yurt dışında HTC One M7 için başlattığı Sense 6.0 güncellemesi ülkemiz kullanıcıları tarafından indirilmeye başlandı. OTA üzerinden dağıtılan güncelleme 676.5MB boyutunda.  Ayarlar> Telefon Hakkında> Yazılım güncellemesi menüsünden Sense 6.0 güncellemesinin kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

1400740433_htc-one-m7.jpg

BlinkFeed ana ekran uygulamasında sağlanan gelişmeler, kişiselleştirilmiş yazı stili, arka planda çalışan uygulamaları sonlandıran yeni bir buton, yeni bir galeri ve kamera arayüzü, Sense TV gelişmeleri ve Aşırı Güç Tasarruf Modu, kolay gezinme için renk kodlu temalar, fotoğrafları daha hızlı ve kolay bulmayı sağlayan resim eşleştirme eklentisi, harita görünümünde POI lokasyon desteği ve HTC'nin çekirdek uygulamalarında sağlanan gelişmeler Sense 6.0 güncellemesinde öne çıkan yenilikler olarak dikkat çekiyor.

Güncellemenin birkaç gün içerisinde tüm One M7 sahiplerine ulaşması bekleniyor. HTC'nin ayrıca önümüzdeki günlerde One mini için de Sense 6.0 güncellemesinin başlatması bekleniyor. 


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.