Mobil

HTC One M8, Galaxy S5'den daha iyi!

HTC'nin sızdırılan eğitim dokümanında Galaxy S5'e de yer verilmiş.

HTC One M8, Galaxy S5'den daha iyi!

Daha önce sizlere Samsung’un işçilerine bir eğitim verirken HTC One 8’e göre cihazın iyi yönlerinin gösterildiği slaytın görüntülerini yayınlamıştık. Şimdi de HTC’nin sızdırılan eğitim dokümanında, HTC One M8’in Galaxy S5’e göre iyi yönlerinin anlatıldığı ortaya çıktı.

1396449936_s5one.png

Samsung işçilerine eğitim verirken aşağıdaki maddelerle Galaxy S5’in daha iyi olduğunu anlatıyordu.

* Galaxy S5 IP67 sertifikalı ve One M8, su ve toza karşı dayanıklı değildir.

* Galaxy S5’in kamerası One M8’e göre daha iyi çünkü daha fazla sayıda piksele sahip, odaklanma özelliği ile daha hızlı ve daha profesyonel.

* Sahip olduğu yazılım fonksiyonları ile çocuklar tarafından bile kullanılabilecek olan Galaxy S5, çıkarılabilir pil ve yeni bir güç tasarruf modu "Ultra Güç Tasarrufu" ile One M8’e göre kullanımı daha kolay.

* Parmak izi okuyucu ve KNOX uygulaması ile Galaxy S5, One M8’den daha güvenlidir.

1396449968_galaxy-s5-training-material.jpg

 Satışlarda kolaylık sağlamak için kullanılan bir HTC eğitim belgesi ile temsilcilerin HTC One M8’i satabilmesi için HTC’nin oyun planı ortaya çıktı. Tavanlı merkezli üreticinin, Galaxy S5 karşısında büyük zorluk yaşayacağını düşündüğü görülüyor.

Belgede HTC One M8’in Galaxy S5’ten daha iyi olduğunu gösteren beş neden sıralanmış. HTC’ye göre One M8’in Galaxy S5’e göre iyi olmasına birinci neden metal kasanın plastiğe göre daha iyi olması. Diğer neden ler ise yüzde 25 daha yüksek sesli BoomSound hoparlör,  tek dokunuşla uygulamaları açan ve tek elle kullanım kolaylığı sağlayan Hareket Başlat uygulaması, Ufocus odaklamalı çift kamera özelliği ve kullanıcılara altı ay içinde cam kırılmalarına karşı ücretsiz değiştirme sağlayan HTC Advantage.

Sonraki sayfalarda sızdırılan belgeyi inceleyebilirsiniz.

1397200027_htc-one-m8-training-manual-for-sales-reps-leaks.jpg

1397200052_htc-one-m8-training-manual-for-sales-reps-leaks-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.