Mobil

HTC One M8 kaç adet sattı?

Sistem uygulama indirme sayesinde HTC One M8'in kaç adet satıldığı ortaya çıktı.

HTC One M8 kaç adet sattı?

HTC, yeni amiral gemisi HTC One M8’in satış rakamlarını henüz yayınlamadı ancak, telefonunuzun sistem uygulamalarına bakarak, kaç tane satıldığı konusunda gerçekçi bir tahmin almak kolay. HTC, telefonun bazı sistem uygulamalarını dışarı taşıdı ve Google Play Store bu uygulamaları ekledi. Böylece HTC bu uygulamalara zamanında daha kolay bir şekilde güncelleme gönderebiliyor.

Örneğin HTC, One M8 için Galeri uygulamasını güncelleştirmek istiyor diyelim. Önceden kullanıcılar Galeri uygulamasındaki değişiklikleri içeren işletim sistemi için güncelleştirme olmasını beklemek zorundaydı. Ancak bu uygulama Google Play’de bulunduğu için kullanıcı Play Store’dan en yeni haliyle indirebiliyor.

1399363291_mla.png

HTC One M8 için özel olarak yapılmış sistem uygulamaları Cuma günü Google Play Store’da listelendi. Bu uygulamalar 500 bin kez indirildi. Buda 500 bin adet HTC One M8 demek oluyor. HTC Amerika Başkanı Jason Mackenzie,One M8’in ilk hafta satışlarından memnun olduklarını ve M7’ye göre daha iyi performans gösterdiğini söylemişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.