Mobil

HTC One M8 kullanıcıları Android M güncellemesini alacak!

HTC Başkan yardımcısı Mo Versi Twitter hesabından HTC One M8'in Android M güncellemesini alacağını açıkladı.

HTC One M8 kullanıcıları Android M güncellemesini alacak!

Android platformunda kullanıcılar arasında en sıcak konuların başında cihaz güncelleme konusu gelir. Google'ın Android işletim sisteminin her yeni sürümünü cihazları için kullanıma sunmayı hedefleyen HTC'den daha doğrusu Başkan yardımcısı Mo Versi'den ilginç bir açıklama geldi.

Twitter'da bir mesaj yoluyla  HTC One M8'in Android M güncellemesini alıp almayacağı sorusuna Mo Versi, Android M sürümünün One M8 içinde sunulacağını söyledi. Hatırlanacağı üzere Asyalı üreticinin bir başka yönetici olan Jeff Gordon, Google'ın mobil işletim sisteminin yeni sürümü Android M'nin HTC One M9 ve M9 + HTC One için aralık 2015'te sunulacağını zaten duyurmuştu. Şimdi ise HTC One M8 sahiplerini sevindiren haber Mo Versi'den gelmiş oldu.

1436970037_img20150715171628.jpg

HTC One M8'in Android M sürümüne yükseltilme tarihi hakkında şu anda o zaman tayin etmek mümkün olmasa da, Android M sürümünü alacağı kesin görünüyor. Tabii son dakika'da HTC'den "Mo Versi'nin yaptığı talihsiz açıklamadan üzgünüz. HTC One M8 Android M güncellemesini almayacak" şeklinde  bir açıklama gelmezse!.

Öte yandan Mo Versi One M8'in Android Lollipop güncellemesini de alacağını söylemişti ama(bu adam da herkese güncelleme alacaksınız diyor arkadaş) ortada henüz bir somut delil yok. Umarız Mo Versi'nin bu söylemi gerçeğe dönüşür.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.