Mobil

HTC One M8'in Dot View isimli kılıfını hackledi!

XDA Developers üyesi ve HTC'ye yakınlığı ile tanınan geliştirici Shen Ye, Dot View'i hackleyerek söz konusu dezavantajı ortadan kaldırdı.

HTC One M8'in Dot View isimli kılıfını hackledi!

Tayvanlı akıllı telafon üreticisi HTC'nin yeni amiral gemisi One M8 ile birlikte tüketicilerin beğenisine sunduğu Dot View kılıfı büyük ilgi çekmişti. Bu kılıf, ufak karelerden oluşan yeni tasarımı ile kullanıcılarına, gelen çağrıları yanıtlama ve bazı bildirimleri gösterme imkanı sunuyordu.

1398349624_img20140424155750.jpg

Ancak Dot View Twitter gibi üçüncü parti uygulamaların bildirimlerini ekranında göstermiyordu. XDA Developers üyesi ve HTC'ye yakınlığı ile tanınan geliştirici Shen Ye, Dot View'i hackleyerek söz konusu dezavantajı ortadan kaldırdı. Akıllı kılıfı hacklerken zorlanmadığını söyleyen Shen Ye, Twitter ve Hangouts gibi uygulamalardan bildirim alabildiğini paylaştığı fotoğraf ile ispatladı.

1398349640_img20140424161950.jpg

Ünlü geliştirici Shen Ye, Dot View'i nasıl hacklediğini henüz açıklamadı. Ancak geliştirici, şu anda proje üzerindeki çalışmalarının sürdürdüğü ve bitirdiğinde ise Dot View kullanıcıları için hack dosyasını yayınlayacağı söyledi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.