Mobil

HTC One M8'in Dot View kılıfı güncellendi

Dot View kılıf artık daha fazla özelleştirmeye sahip.

HTC One M8'in Dot View kılıfı güncellendi

HTC’nin M8 lansmanında duyurusunu gerçekleştirdiği Dot View kılıf, sahip olduğu tasarım ve özelliklerle kullanıcılardan tam not aldı. HTC One M8′in metal kasasını ve Full HD Super LCD3 ekranı her açıdan koruyan kılıf, telefon kapalıyken bile telefona erişimi sağlıyor. Kılıfı açmadan aramaları yanıtlayabilir, e-posta bildirimleri alabilirsiniz. Hatırlatmaları ekrana yansıtabilen Dot View kılıf ayrıca  hava durumu bilgisini görmenizi de sağlıyor. 

Güç butonuna tıklayarak ya da ekran  üzerinde herhangi bir noktaya çift tıklayarak devreye giren kılıfta ekran üzerinde yapılacak kaydırma hareketiyle de bazı içeriklere kısayoldan erişmek mümkün.

1405144701_3.png1405144285_1.png

Tayvanlı üretici kılıf ve telefon arasındaki etkileşimi sağlayan HTC Dot View uygulamasını güncelledi. Güncellemeyle birlikte kılıfın duvar kâğıdı olarak kendi fotoğraflarınızı ve görüntülerinizi seçebilir, artık son üç arama için yeniden arama kullanılabilir ve daha fazla bildirim görmek için parmağınızı kılıf üzerinde sola ve sağa sürükleyebilirsiniz. 

One M8 ve Dot View kılıfsa sahipseniz güncelleme otomatik olarak size ulaşacaktır. Dilerseniz güncellenen uygulamaya Google Play üzerinden erişebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.