Mobil

HTC One M8s ile kusursuza yolculuk

One M9 çok mu pahalı geldi, o zaman M8s verelim...

HTC One M8s ile kusursuza yolculuk

Mobil inovasyon ve tasarımda dünya lideri HTC, HTC One M8s’ilanse etti. HTC One M8s'’de kullanımı keyifli bir hale getirmek için  harika kıvrımlara sahip  tam metal gövde ve darbelere dayanıklı sert bir ekran sunmak için Corning® Gorilla® Glass’dan yapılmış nefes kesen bir 5 inç Full HD ekran bulunuyor.

“HTC One M8s, premium düzeyde olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sağlamak üzere ödüllü HTC One M8’in kaliteli ergonomi ve tasarımını muhteşem ses ve fotoğraf özellikleri ile bir araya getiriyor,” diyen HTC Türkiye Ulke Müdürü Canan Taşar sözlerini şöyle sürdürdü: “HTC One M8s’i diğerlerinden ayıran ise tasarım ve yapısı. Akıllı telefonu konfor düşüncesi ile yarattık; dolayısıyla da sadece göze değil dokunma duyusuna da hitap ediyor ve ele mükemmel şekilde oturuyor.”

1428322663_m8perleftgoldtr.jpg

Görüntüleme ve seste bir üst düzey

HTC One M8s, kusursuz selfieler için üretilen 5MP ön kamerasının yanı sıra fotoğrafçılığa yatkın kullanıcıların çekimleri en ince detayları ile yakalamasına imkan veren bir 13MP ana kamera ile mükemmel görüntüleme seçenekleri de sunuyor. Görüntüleri dönüştüren ve insanların akıllı telefon kameralarını kullanma şekillerinin sınırlarını zorlayan bir dizi araç sunan HTC Eye™ Experience da yine HTC One M8s’in sahip olduğu bir diğer özellik.

Yine iki ön stereo hoparlörü sayesinde, müzik severlere ve sinema meraklılarına net ses sunan HTC Boomsound™ ile olağanüstü bir ses deneyimi de sağlanıyor. Bu özellikler, etkileyici hız ile internette tarama yapmak, müzik dinlemek, metin iletisi göndermek ve konuşmak için bol zaman bırakan uzun pil ömrünü güvence altına alan 2840 mAh bir pil ve süper verimli Qualcomm® Snapdragon™ 615 Sekiz Çekirdekli işlemci ile destekleniyor.

1428322768_m8perleftgunmetaltr.jpg

Kusursuz Deneyim

Android Lollipop 5.0’in en son sürümü ve HTC’nin tescilli Sense 6.0 yazılımı ile desteklenen HTC One M8s, muhteşem özellikler ile dolu, pürüzsüz ve kusursuz bir deneyim sunuyor. Popüler HTC BlinkFeed™ geri dönerek kullanıcıların en sevdikleri sosyal içeriklere ve en son haberlere anında, tek bir yerden ulaşabildiği canlı bir ana ekran yaratıyor. Bu kullanım kolaylığı, HTC One M8s’e anında akıllı erişim sağlayan Motion Launch™ ile daha da pekiştiriliyor; örneğin, kullanıcılar sadece akıllı telefonu kulaklarına yaklaştırarak gelen çağrıları cevaplayabiliyorlar. Benzer şekilde, HTC Switch, tüm içerik ve bilgilerin başka bir Android telefon veya iPhone’dan taşınmasını hızlandırıp kolaylaştırıyor.

HTC One M8s, cömert 16GB dahili belleği sayesinde telefon üzerinde en önemli dosya ve şarkılarınız için yeterli saklama alanı sunuyor. Bu, kullanıcıların bir 128GB microSD™ kart eklemesine imkan veren micro SD yuva ile güçlendirilerek akıllı telefonu herkesin büyük fotoğraf, müzik veya video koleksiyonları için mükemmel hale getiriyor.

1428322819_m8perleftsilvertr.jpg

Bulunabilirlik

HTC One M8s, Türkiye’de Nisan ayi icinde kursun gri rengiyle  mobil operatör magazalari ve elektronik magazalarindan temin edilebilecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.